برش لیزر لوله فلزی

توانایی برش لیزری لوله‌های آهنی و استیل توسط محور دورانی

ماژول قدرتمند دستگاه ما را قادر به طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای تخصصی انواع قطعات دورانی گرد و چهارگوش به صورت تکی یا مجموعه چندتایی و ترکیبی با زاویه‌ها، اتصالات و ضخامت‌های مختلف کرده است.

ü

یک دستگاه‌های لیزر برش لوله می‌تواند لوله‌های طولانی را برش داده و یا سوراخ‌هایی را بر روی مقاطع لوله‌ای با دقت باور نکردنی ایجاد کند. با در اختیار داشتن سیستم برش لیزر بیسترونیک، ما ظرفیت، تجربه و دانش کافی برای جوابگویی به نیازهای تولیدی شما داریم. صنایع بی شماری از کشاورزی تا معماری تا هنرهای تزییناتی نیازمند خدمات برش لیزر لوله اند بطوری که قطعه‌های بزرگ و ضخامت بالا تا قطر 400 میلیمتر و ضخامت 8 میلیمتر با راندمان بالایی قابل تولید هستند.

مقاطع گرد، مربع، مستطیل و چندضلعی‌های منتظم

مقاطع گرد، مربع، مستطیل شکل، و دیگر پروفیل‌ها چندضلعی متقارن بسته، قابل برش هستند. دیگر مقاطع غیربسته مانند نبشی، ناودانی و سایر شکل‌ها نیز در شرایط خاص و با تدابیر خاصی قابل برش هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و تصمیم گیری صحیح در طراحی با ما مشورت کنید!

سیستم برش لیزر لوله می‌تواند اشکال بسیار پیچیده‌ای را پردازش کند که مشتری را قادر می‌سازد تا محصولات با شکل‌های بسیار پیچیده و دقیق را با سطح قابل قبولی از هزینه‌های تولید بسازد.

مزیت برش لیزر لوله برای تولیدکنندگان و طراحان

تولیدکنندگان می‌توانند از این تکنولوژی برش لیزری صنعتی پیشرو بهره مند شوند و با برون سپاری کار خود برای تولید سریع تر، محصولاتی از جمله فریم‌ها، قفسه‌ها، نگه دارنده‌ها، خرپا، چند راهه‌ها و انشعابات و یا هر مورد دیگری که از ترکیب و اتصال و برش لوله برش ساخته شوند. معمولی که از برش لیزر لوله استفاده می‌کنند عبارت است از کشاورزی، معماری، صنایع غذایی و ساخت و ساز. برخی از رایج‌ترین محصولات تولید شده با استفاده از تکنولوژی برش لیزر لوله شامل موارد ذیل است: سیستم‌های سوراخدار سلاح، سازه‌های و فریم‌های علائم شهری، مبلمان شهری، المان‌های تزیینی، دکوری و نمایشگاهی، محافظ مواد غذایی، تجهیزات ورزشی، تاسیسات مواد غذایی، جرثقیل و تجهیزات آسانسور، لوله نگهدارنده برای قفسه‌های لباس، تجهیزات بالابری، تجهیزات زمین بازی، تجهیزات وزنه برداری، میزهای تاشو، چرخ دستی‌های پزشکی، فریم‌های تخت‌های پزشکی و صندلی چرخدار، سیستم‌های قفسه بندی پوشاک و طبقه سازی، تسمه نقاله، تریلر و تجهیزات مربوطه، تجهیزات ساخت و ساز مهندسی، تجهیزات آفرود، فریم تابلوهای جاده‌ای، سازه‌های شهرسازی پل عابر پیاده و غیره.

همچنین ببینید:

نصب اتصالات پرسی/جوشی

نصب اتصالات پرسی/جوشی به عنوان یکی از آخرین مراحل تولید

طراحی و بهینه‌سازی

ایجاد، اصلاح، تجزیه و تحلیل و بهینه‌سازی با استفاده از کامپیوتر

خدمات برش لیزر دقیق

توانایی برش لیزر آهن، استیل و فلزات رنگی (آلومینیوم و برنج)

عملیات نهایی فلزکاری

عملیاتی که به عنوان مهم‌ترین بخش فرآیند ورق‌کاری شناخته می‌شود