جوش‌کاری و مونتاژ

جوش‌کاری، مونتاژ، یکپارچه‌سازی و آزمایش سیستم‌ها به کمک تیم و تجهیزات تخصصی

با توانایی جوش‌کاری بر روی آهن و استیل، سرویس‌های جوش MIG/MAG، TIG، FCAW و جوش نقطه‌ای ما قادر به تهیه قطعات سبک و مجموعه قطعات و سازه‌ها هستیم.ما طیف گسترده‌ای از فرآیندهای جوش قوسی/ مقاومتی را ارائه می‌دهیم. خدمات جوش‌کاری ما سازگاری بالایی با استانداردهای صنعتی دارد.

مونتاژکاری نیز توسط جوش‌کاری، چسب، پرچ، پیچ و مهره و یا حتی خم‌کاری و درزبندی لبه‌ها انجام می‌شود. جوش‌کاری نقطه تمرکز اصلی در ورق‌کاری است. قطعات خم‌کاری شده و تولید شده می‌شود پس از مونتاژ به وسیله نقطه جوش در محل متصل شده و مجددا دقت مونتاژ بررسی می‌گردد. اگر جوش‌کاری مجموعه قطعات باشد، ممکن است از فیکسچر مناسب نیز استفاده شود.

ورق آهنی، مواد اولیه معمولی برای ورق‌کاری به حساب می‌آیند که البته در ادامه کار قطعات توسط سیم جوش و دیگر اتصالات است به هم متصل می‌شوند. همانند سایر فرایندهای تولید، نیروی کار انسانی و اتوماسیون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مونتاژ و یکپارچه‌سازی

 

ما عملیات مونتاژ و یکپارچه‌سازی محصولات ورق‌کاری فلزی پیچیده را با دقت بالا ارائه می‌دهیم.

ما ساخت، مونتاژ، یکپارچه‌سازی و آزمایش سیستم‌ها را به کمک تیم‌های مهندسی، طراحی و توسعه خود و امکانات تخصصی خود موجود در مجموعه لیزراسپایک را انجام می‌دهیم.

رعایت بالاترین استانداردهای کیفیت در هنگام ادغام و مونتاژ یک سیستم، اطمینان پذیی و تکرارپذیری قابل قبولی را در همه محصولات حفظ می‌کند.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.